Haberler
Web sitesi
Sultan Hamam ve Spa Center
23.07.2010  devamı
Web sitemiz hizmete girdi.
Sultan Hamam & Spa Center
23.07.2010  devamı

Fethiye'de daha sokaklarında dolaşmaya başladığınız andan itibaren tarihin izlerine rastlarsınız. Başınızı kaldırdığınız zaman karşınızda kaya mezarları size geçmişten selam verir.

Onlarca koyu ve plajı sizlere Ege'nin kokusunu Akdeniz'in sıcaklığını sunar. Yemyeşil ormanları masmavi deniz ile buluştuğu çok ince bir çizgide denize girmenin keyfine varırsınız. Tropikal adaları aratmayacak güzellikte adalarında gezerken Fethiye'nin cennet gibi yer sözümüzü aklınıza getirebilir bizlere hak verebilirsiniz.

Fethiye'de Deniz, Kum, Güneş üçgenin dışına çıkabilirsiniz. Deniz, kum, güneş, tarih, çılgınca eğlence ve de sınırsız aktiviteleriyle Fethiye'nin ne kadar farklı bir yer olduğunu anlayabilirsiniz.

Ege'nin leziz zeytin yağlılarının yanında Akdeniz'in balık çeşitlerinden oluşan çok zengin bir yemek menüsü bulunur yine Uluslar arası mutfaktan çok çeşitli yemekleri konaklamak için tercih ettiğiniz tesis de bulabilirsiniz.

Haftanın iki günü kurulan (Salı - Cuma) halk pazarında ekonomik alış veriş yapmanın keyfine varabilir yakınlarınıza Fethiye'ye özgü hediyeler satın alabilirsiniz.

Fethiye kış turizmi açısından da hızlı ataklar yapmaktadır. Seki yaylası civarında kurulan kayak merkezi ile çok yakında kış aylarında da tatilcilerin göz bebeği bir yer olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir.

 

 
 
 

hakkımızda

|

hizmetlerimiz

|

duyurular

|

fotoğraf galerisi

|

fethiye

|

iletişim

Sultan Hamam & Spa Center 2010 / info@sultanhamamfethiye.com